Get Adobe Flash player

Już po raz VII odbyła się w Żmigrodzie Konferencja Onkologiczna

" KOCHAJ SIEBIE - CZY WIESZ CO TO ZNACZY? "

 

 

logo

 

            Fundacja Dla Kobiet „Dobra Dusza” już od siedmiu lat promuje walkę z rakiem, konieczność badań i zdrowy styl życia. W tym roku hasło VII Żmigrodzkiej Konferencji Onkologicznej, która odbyła się 6 listopada br. o godz. 15.00 w Zespole Placówek Kultury, brzmiało: „Kochaj siebie – Czy wiesz, co to znaczy?”. Konferencję, na którą przybyło wielu gości, w tym: Burmistrz Gminy Żmigród – Robert Lewandowski, Starosta Powiatu Trzebnickiego – Waldemar Wysocki, radni Rady Miejskiej w Żmigrodzie, radni Rady Powiatu Trzebnickiego oraz mieszkańcy Gminy Żmigród i okolic.

Zaproszeni prelegenci zapewnili słuchaczom wykłady pełne ważnych i niezbędnych informacji, dotyczących leczenia i profilaktyki chorób onkologicznych, psychoneuroimmunologii i psychoonkologii. Publiczność miała okazję wysłuchać doktora nauk medycznych, lekarza onkologa, który służył pomocą i był obecny na każdej organizowanej przez „Dobrą Duszę” konferencji w Żmigrodzie – Marka Pudełko oraz mgr Marty Gierzkowskiej – Grzybek i mgr Anny Jelenik, które prowadzą w Żmigrodzie zajęcia, m.in. z dietetyki. Również burmistrz Robert Lewandowski w swojej wypowiedzi podkreślał, jak ważne jest hasło tegorocznego wydarzenia i jak ważna jest profilaktyka i samoakceptacja w przypadku każdego człowieka, niezależnie od płci. W trakcie wydarzenia zorganizowano przerwę, a publiczność zaproszono na pełen witamin poczęstunek, podczas którego goście wymieniali doświadczenia oraz korzystali z porad specjalistów. Na koniec program umilił występ artystyczny Teatru Westa, który uraczył widownię zabawnym skeczem. Konferencję uświetniła także wystawa prac Środowiskowego Domu Samopomocy w Żmigrodzie.

Zapraszamy wszystkich, którzy borykają się z chorobą, do zgłaszania się do fundacji po pomoc i wsparcie.

 

     „Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem – możemy latać tylko wtedy gdy obejmiemy drugiego człowieka” - Bruno Ferrero.

 

 

1 2 3 4 5

6 7 8 9