„Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem
możemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka”
– Bruno Ferrero

Żmigrodzki Punkt Informacyjno-Konsultacyjny (PIK) dla osób dotkniętych chorobą nowotworową otworzył z dniem 1 września swoje drzwi.

Jest to dzień dla nas szczególny tym bardziej iż już pierwszego dnia konsultant Halina Szaniawska przyjęła swoja pierwszą pacjentkę.

15 września odbyła się pierwsza sesja psychoonkologiczna poprowadzona przez psychoonkologa Annę Jelenik, certyfikowanego terapeutę amerykańskiego Programu
C. Simontona.

Dzieje się wiele pożytecznego, radosnego, prozdrowotnego i profilaktycznego. Została utworzona jedna grupa osób dotkniętych choroba nowotworową. Są to osoby potrzebujące wsparcia psychicznego, zespołowego oraz zdrowotnego. Na Panie czeka jeszcze wiele niespodzianek, takich jak wizyta u wizażystki, kosmetyczki, joga…

Jesteśmy szczęśliwe z naszymi pacjentami, z powodu takich wyjątkowych spotkań.

Wiele wiedzy, wiele wzruszeń, wiele emocji, wiele łez , wiele uśmiechu, wiele radości.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na zajęcia psychoonkologiczne, na zajęcia grupowe i indywidualne z psychologiem, na zajęcia z konsultantem kryzysowym oraz na warsztaty dietetyczne.

24 PAŹDZIERNIKA OD GODZ. 15.00 DO 19.00
ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ
„ŻYCIE PO DIAGNOZIE – RAK TO NIE WYROK”

Miejsce: Zespół Placówek Kultury, Żmigród, ul. Wrocławska 12

Projekt współfinansowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy” oraz Urząd Miejski w Żmigrodzie.

Harmonogram sesji Simontona konsultacji psychologicznych 2010/2011